Rendhagyó megemlékezés Soltvadkerten

Soltvadkert Város Önkormányzata a szerdai veszélyhelyzet kihirdetése után, elővigyázatosságból úgy döntött, hogy a március 15-i ünnepséget nem tartja meg.

-Hirdetés-

A Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola 6. évfolyamos diákjai hónapok óta készültek az ünnepi műsorral, amelyet nyilvánosan a rendkívüli helyzetre való tekintettel nem tudtak előadni. Mindettől függetlenül a Soltvadkerti Televízió elkészítette a felvételeket a diákokról, amelyet 2020. március 17-én 19:50 körül tekinthetik meg a televízió nézők.

Városunkban mindig is fontos volt a nemzeti értékek megóvása, a jelenlegi helyzet sem befolyásolta városunk vezetőit abban, hogy elhelyezzék a megemlékezés virágait. Soltvadkert Város Önkormányzata és valamennyi közösség nevében 9:00 órakor a Himnusz eléneklését követően koszorút helyezett el a soltvadkerti 1848/49-es emlékműnél Temerini Ferenc, polgármester és Kárász András, alpolgármester!

Legyen béke, szabadság és egyetértés és mindehhez jó egészség!

-Molnár Elvira