V. Őszi Soltszentimrei Mini Volkswagen És Konszern Találkozó

A nagy nyári Volkswagen találkozó után, most egy kisebb VW találkozót szerveztek 2016.10.16-n a Soltszentimrei Sportpályán. A találkozót ismét a Soltszentimrei VW Baráti Kör jóvoltából jöhetett létre.

A találkozón összesen 78 autó jelent meg, ami rekordnak számít az elmúlt évekhez képest.

Különböző mérési kategóriákban mutathatták meg autóik képességeit az autó tulajdonosok. A hangnyomás méréseken két kategória volt, kezdő és profi. A kezdő kategóriát egy Volkswagen Bogárral érkezőnek Csányi Tamás nyerte.A profi kategóriában Csókás István nyert.

Kipufogó hangnyomás mérésen benzines kategóriában Miskolczi Márk vehette át az első helyezettnek járó díjat. Diesel kategóriában Seres Sándor. A legalacsonyabb autónak járó elismerést Horváth István autója kapta meg .

Szépség versenyen öt kategóriát hirdettek meg. Legszebb vetrán autó Csányi Tamás Volkswagen Bogara lett. A legszebb Golf kategóriában Bende Vivien Golf 1-es cabrioja lett. Legszebb Sedan győztese Sponga Ferenc 2-es Jettájával.A legszebb Volkswagen díját Csended Viktor kapta egy Volkswagen Passatal. A legszebb gyári autó díját egy Transporter nyerte, aminek tulajdonosa Szatmári Sándor. a Legszebb felni díját pedig Rózsa Sándor Volkswagen Bogárval vihette haza ,amin egy Porsche felni volt.

Fotók: Bíró Róbert