A megyei III. osztályban szereplő csengődi labdarúgócsapat még nem tudott nyerni az idei szezonban. A fiúk az eddig lejátszott 6 mérkőzésük után mindössze 1 pontot szereztek és a 13., utolsó előtti helyen állnak a tabellán.

A csapat eddig lejátszott mérkőzéseinek eredményei: Csengőd SE-Kiskunhalas FC II. 1-1 (1-1) – gólszerző Supka Alexander, Szilády RFC (Kiskunhalas)-Csengőd SE 1-0 (1-0), Csengőd SE-Császártöltés 1-2 (0-0) – Supka Alexander, Csengőd SE-Kaskantyúi FSE 1-5 (0-3) – Houimli Róbert, Szanki OBSE-Csengőd SE 7-0 (2-0). A csapat az idei hatodik mérkőzését hazai pályán játszotta a Bócsai BL SE ellen, akiktől 3-0 (0-1) arányú vereséget szenvedtek: Bódi G. – Supka A., Vezendi, Kósa (Kerékgyártó), Soós, Tamás P., Tamás I. (Romfa), Bóti T., Supka T., Houimil, Biber. Edző: Supka Sándor. Egy védelmi hibát kihasználva már az első félidő 7. percében vezetést szereztek a bócsaiak. A csengődi fiúk megpróbáltak egyenlíteni, de a vendég kontratámadásokban volt több veszély. Az 54. percben lőtt újabb vendég gól eldöntötte a mérkőzést, a 77. percben pedig kialakult a 0-3-as végeredmény. Várni kell még arra, hogy mikor szerzi meg első győzelmét a csengődi csapat…