Az Országos Női Ifjúsági III. osztályban szerepel a Kecel KC utánpótlás gárdája. A fiatalok a 10 csapatot felvonultató közép-csoportban vágtak neki az őszi szezonnak Lakatos Tibor edző vezetésével.

Az együttes az első fordulóban egy győzelmet könyvelhetett el 10-0 arányban a Budaörs Handball II. csapata ellen. A 2. fordulóban a lányok hazai pályán fogadták a Ferencváros gárdáját, akiktől 35-12 (7-17) arányú vereséget szenvedtek: Tóth V. – Sendula 1, Herczeg 1, Árvai 1, Drenkovics 4, Szabó F. 1, Hatvani. Csere: Vancsik (k), Szabó D. 1, Farkas 1, Ledényi 2. A mérkőzés elején már többgólos előnybe került a fővárosi csapat. A hazai lányok a 11. percben szerezték meg első találatukat a mérkőzésen. A keceliek által vétett sok technikai hiba és a kimaradt hétméteresek miatt a vendégek a szünetig 10 gólos előnyre tettek szert. A második félidőben a Ferencváros tovább tudta növelni előnyét és a végére nagy gólkülönbségű győzelmet arattak. A játék tekintetében nem volt ekkora gólkülönbség a két csapat között, de a keceliek több hétméterest is kihagytak és sok gólt kaptak eladott labda után.

Október 14. szombat: 17.15