A megyei I. osztályban szereplő Akasztó FC labdarúgó csapata magára talált az utóbbi hetekben. A fiúk különösen hazai pályán nyújtanak jó teljesítményt, hiszen zsinórban harmadik győzelmüket is megszerezték pályaválasztóként.

Az együttes a bajnokság 9. fordulójában a Kiskunfélegyháza gárdáját látta vendégül, akik ellen 1-0-ra (0-0) győztek: Németh Zs. – Bánszki, Tratter, Bereczki, Megyes, Kerekes (Podmaniczki), Szabó Zs., Lázár Zs. (Csordás), Juhász T., Turancsik, Kósa. Edző: Szrenkó István. Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott. A hazai oldalon két nagy gólszerzési lehetőség is kimaradt, míg a kiskunfélegyháziak büntetőből sem tudtak a kapuba találni, ugyanis Németh Zsolt bravúrral hárította a lövést. A szünet után sem sikerült sokáig a csapatoknak a kapuba találniuk. Az akasztóiak nagyon lelkesen küzdöttek és minden labdáért keményen megküzdöttek. A mindent eldöntő találat a 91. percben született, amikor az akasztóak tavaszi legjobbja Juhász Tamás lőtte a győztes gólt.