A megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság közép csoportjában szereplő Tabdi KSE gárdája a 11. fordulóban a hazai pályán fogadta a Császártöltés együttesét. A két együttes a bajnokság középmezőnyéhez tartozik és az volt a mérkőzés kérdése, hogy melyikük tud a tabellán előrébb lépni.

A találkozót a Tabdi csapata nyerte meg 5-0 (2-0) arányban: Váczi (Czerman) – Gyenizse (Szentgyörgyi), Tóth Z. (Fábián), Kothencz, Seres (Fekete), Palla, Szabó N., Bada, Madácsi, Bálint (Szebellédi), Damásdi (Kertész). Gyors hazai góllal kezdődött a mérkőzés. A találkozó 5. percében büntetőhöz jutott a Tabdi, melyet Palla Lajos értékesített (1-0). A 32. percben Bálint Mihály növelte az előnyt egy szép támadás végén szerzett találattal (2-0). A szünet után is a Tabdi irányította a játékot, miközben a vendégek kontrái kevés veszélyt jelentettek. A sok cserével felfrissített hazaiak a második játékrészben Kothencz Csaba, Tóth Zoltán és Palla Lajos újabb góljaival 5-0 arányú kiütéses győzelmet arattak. A Tabdi jelenleg a tabella 7. helyén áll 14 ponttal.