A megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság közép csoportjában a szebb napokat is megélt Csengőd SE gárdája kiábrándító őszi szezont produkált. A csapat a bajnokság első felében lejátszott 12 mérkőzéséből egyetlen találkozót sem tudott megnyerni és mindössze egyetlen döntetlent szerezve 1 ponttal szerénykedik a tabella utolsó előtti helyén.

A fiúk a bajnokság 1. fordulójából elmaradt mérkőzésen az elmúlt hétvégén hazai pályán fogadták az érmes helyekért küzdő Csólyospálos gárdáját, akiktől 5-1 (1-2) arányú vereséget szenvedtek: Szabó N. – Vezendi (Bódi), Soós, Tamás (Kósa), Kiss S., Bódi, Supka T. (Francia), Supka A., Houimli, Biber J., Biber T. (Kerékgyártó). Edző: Supka Sándor. A találkozó első fél órájában nem mutatkozott meg a helyezést tekintve majd egy tabellányi különbség a két csapat között. A csengődiek bátran és lelkesen fociztak, aminek köszönhetően a 22. percben Biber Tamás révén meg is szerezték a vezetést (1-0). A helyzetek alapján akár 2-3 gólos hazai vezetés is lehetett volna, de a nagy csengődi ziccerek kimaradtak. A csólyospálosiak nagy védelmi hibák után fordították meg az eredményt az 31. (1-1) és a 34. percben szerzett találatokkal (1-2). A második félidőben szétesően focizott a hazai csapat, a vendégek pedig szervezettebb játékuknak és jobb helyzetkihasználásuknak köszönhetően magabiztos győzelmet arattak.