Harmadik alkalommal került megrendezésre Bócsán a Veiszhab Péter Jótékonysági Foci Kupa. Az eseményen részt vevő 8 csapat kispályás teremfociban mérte össze erejét, mely során a mozgássérült Veiszhab Pétert is támogatták.

Az esemény főszervezője Péter-Szabó Zsolt elmondta, hogy a kupa névadójának segítésére ajánlják fel az esemény bevételét. A tornán a dobogón végzett csapatok kupa és érem, a többi gárda pedig oklevél díjazásban részesült. A mérkőzések két csoportban kezdődtek 2×12 perces játékidővel, melyeken Tóth Árpád „Szóda” működött közre játékvezetőként. A kupáét az előző két kiírásban a Szervezők csapata nyerte meg, akik most nem tudták megvédeni címüket.

Eredmények az „A” csoportban: Esélyetek SE-Sevilla Sekanál 10-6, Gra Plast Junior-Szervezők 6-10, Esélyetek SE-Gra Plast Junior 9-5, Sevilla Sekanál-Szervezők 5-9, Sevilla Sekanál-Gra PLast Junior 8-10, Esélyetek SE-Szervezők 2-3.

Eredmények a „B” csoportban: Torgyán Tesco-Bács All Stars 8-4, Turbo Run-Buli FC 7-5, Bács All Stars-Turbo Run 5-13, Torgyán Tesco-Buli FC 2-10, Torgyán Tesco-Turbo Run 5-11, Bács All Stars-Buli FC 2-12.