A Kecel FC megyei I. osztályú ifjúsági csapata gólokban gazdag mérkőzésen nyert a 26. fordulóban. Az alsóházi rangadón a 12. helyen álló keceliek a 13. kunszállási fiatalokat fogadták hazai környezetben.

A keceli fiatalok 6-1 (1-1) arányú győzelmet arattak: Greksa – Radics (Bús), Vincze, Ba (Török), Orcsik (Csík), Szabó, Fehér, Liska, Kovács, Sipos (Hatvani), Balázs. Edző: Herczeg Róbert. Már a mérkőzés elején több góllal vezethetett volna a helyzetek alapján a hazai gárda. Ekkor jött a „hidegzuhany” a találkozó 20. percében, amikor Greksa rosszul jött ki a kapuból és a lecsorgó labdából a kunszállásiak szerezték meg a vezetést (0-1). A 33. percben Kovács László tudott egyenlíteni (1-1), de a helyzetek alapján több góllal kellett volna vezetnie a hazaiaknak. A szünet után is többet támadott és nagy mezőnyfölényben volt a keceli csapat. Ekkor már a kapu előtt is határozottabbak voltak a fiúk, így Vincze Imre négy góljával és Kovács László újabb találatával végül magabiztos 6-1 arányú győzelmet arattak.