2018. június 23-án, második alkalommal került megrendezésre Kaskantyún a Komcsi Kupa kispályás labdarúgó torna. Az elhunyt sportbarát, sportvezető emlékére léptek pályára a résztvevő csapatok két kategóriában.

Volt egy 40 év felettiek és 40 év alattiak részére kiírt kupa a nap folyamán. Az idősebb korosztályban a Kaskantyú Senior és az Izsák csapata, a fiataloknál pedig a Kaskantyú Ifi, Kaskantyúi FSE, Kocsi Család, Páhi, Soltvadkert, Izsák és a Tázlár gárdája lépett pályára. A küzdelmek két pályán folytak, ami mellett négy gyermekcsapat is játszott egymás ellen. A torna végén a két kategória győztese vívott meg egymással a szuperkupáért, melynek nyertese egy vándorkupát vihetett haza.

2. Kiskőrösi KLC mini

A vándorkupát a Tázlár Nyerte, miután legyőzte a szuperkupáért folytatott mérkőzésen a Kaskantyú Senior gárdáját.