Érdekes mérkőzésnek ígérkezett a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában lejátszott Kecel Senior FC-Kaskantyúi FSE találkozó. A két csapatról tudni kell, hogy a nyáron a Kecel Senior FC-től többen is átigazoltak a Kaskantyúi FSE gárdájába, így presztizscsatára volt kilátás.
Kecel Senior FC-Kaskantyúi FSE 1-1 (1-1)
Kecel Senior FC: Tóth T. – Prucser, Csányi, Lajkó, Árvai, Filus, Vargacz, Bleszák, Falus, Szabadi, Juhász.
Edző: Bús Csaba.
Kaskantyúi FSE: Bódi – Órcsik, Győrke, Varga Sz., Doszpod, Győrfi (Biloscsuk), Ficsor, Pop (Lakits), Bránya (Kósa), Kovács N., Supka.
Edző: Hleba Szergej.

A mérkőzés nagy küzdelmet hozott, amely során mindkét kapu előtt több nagy gólszerzési lehetőség adódott. A 25. percben az a Kovács Norbert szerezte meg a vezetést a kaskantyúiakanak, aki az előző szezonban a hazaiakat erősítette (0-1). Egy szép kontratámadás végén a 35 percben Filus Nándor egyenlített (1-1). A második félidőben a hazaiak helyzetét nehezítette, hogy a 69. percben Lajkó Imre a kiállítás sorsára jutott.

A találkozó végén a kaskantyúiak közelebb álltak a győzelemhez, de a nagy akarattal és lelkesen focizó keceliek meg tudták tartani a döntetlent.