Április 7-én vasárnap az Akasztó második számú együttese fogadta a Tabdi csapatát a megyei harmadosztályú bajnokság közép csoportjában.

A mérkőzés kezdőrúgását Bognár Anna, az Akasztói Focisuli SE tehetséges labdarúgója végezte el.

A találkozón főként a hazaiak akarata érvényesült, és több ziccert is kialakítottak. De a vendégek kontráiban is benne volt a veszély. Az akasztói rohamok a 33. percben értek góllá, amikor is Tóth Sándorról felejtkeztek el a vendégvédők, aki közelről a hálóba lőtt.

Majd gyorsan jött a második hazai találat Lázár Zsolt révén (2-0). A második félidő elején egy jó kiugratás után, Farkas Dávid szépített 2-1. Ezek után több nagy ziccert is elpuskáztak az akasztóiak, akik a találkozó utolsó percében büntetőhöz jutottak, melyet Biber Tamás értékesített beállítva a 3-1-es végeredményt.