Idén őszre érett össze az akasztói serdülő labdarúgó csapat, hiszen az elmúlt években jobbára a mezőny alsó harmadában végeztek az akasztói U16-os labdarúgók.

Idén nagyon sikeres őszt futottak Szabó Attila fiai, hiszen az őszi szezon végén a tabella negyedik helyét foglalja el az együttes, négy ponttal lemaradva a listavezető Kiskőröstől és három pontra a második és harmadik helyezett Kecskeméti LC, Kerekegyháza duótól. Ez az elmúlt évek szereplését nézve is nagy előrelépésnek számít.

Az Akasztói Focisuli SE nyolc győzelem mellett, két döntetlent és két vereséget ért el. A két vereséget a listavezető és őszi bajnok Kiskőröstől és a tabellán második Kerekegyházától szenvedték el az akasztóiak.

Nagy Zsolt vezeti a labdát a kapu felé

A gárda legtöbb gólt szerző játékosa Kovács Tivadar és Nagy Zsolt volt 14-14 találattal. Mögöttük Bogáromi Milán és Szabó Norbert végzett 7-7 szerzett góllal.

Kovács Tivadar labdával a Harta elleni találkozón

Az Akasztói Focisuli SE utolsó két hazai mérkőzését egyaránt megnyerte:

Akasztói Focisuli SE – Harta SE 3-1 (Gól: Bogáromi Milán, Nagy Zsolt 2)

Akasztói Focisuli SE – Tiszaalpári SE 8-1 (Gól: Kovács Tivadar 2, Nagy Zsolt 3, Bogáromi Milán, Kalapos Attila, Haskó Áron)