A keceli sportcsarnokban Mikulás Kupa néven rendeztek december 9-én U15-ös lány labdarúgó teremtornát. A kupán 7 csapat vett részt és két csoportban kezdődtek a küzdelmek, mely során 1×20 percet játszottak az együttesek.

A mérkőzéseken döntetlen esetében büntetők következtek még a csoportmérkőzések során is. Küzdelmes, jó mérkőzéseket játszottak egymás ellen a lányok és a torna jól szolgálta a csapatok felkészülését.

A döntőben:
Békéscsaba-Tehetség SE 0-0 (büntetőkkel 0-1)

A Békéscsaba csapata

Különdíjak:
Legjobb kapus: Tamaskó Edina (Kecel)
Legjobb mezőnyjátékos: Petrovszki Norina (Békéscsaba)

Varga István – Kecel FC edzője:
Egy jó színvonalú tornán a keceli lányok megérdemelten szerezték meg a harmadik helyet a nem gyenge mezőnyben. A torna megrendezésének ötlete a lányokkal közösen született és a szabadtéri bajnokság követően már több hete a teremben készültünk erre. Ki kell emelnem, hogy a csapat erőn felül teljesített az őszi szezonban és a jó eredményeknek köszönhetően a tavaszi szezont majd a harmadik helyről kezdhetjük. A kupa után most egy kis pihenő következik és januárban újra elkezdjük a közös munkát a közel 20 fős játékoskerettel.

Csapatképek: Turóczi Zsolt