A Soltvadkerti TE megyei I. osztályban szereplő női kézilabda csapata a legutóbbi játéknapon is folytatta nagyszerű tavaszi szereplését. A gárda az idén lejátszott összes bajnoki mérkőzését megnyerte és 2 pontra lemaradva a listavezető kiskunhalasiaktól, őrzi második helyét a tabellán.

A lányok a 19. fordulóban hazai pályán fogadták a Kiskunmajsai KC együttesét, akik ellen 23-16-ra (12-6) nyertek: Szűcs I. – Lőrincz 5, Kiss E. 3, Holczimmer 1, Egédi 6, Doszpod 3, Tasnádi 3. Csere: Szűcs V. (k), Szentpéteri 1, Takács 1, Korsós, Kotrroczó, Nagy N., Papp. Edző: Takács Bernadett. A mérkőzés rangadónak indult, hiszen a kiskunmajsaiak a tabella 4. helyén állnak.

A vendégek a mérkőzés elején tudták csak kissé szorossá tenni az összecsapást, de az első félidő végére már megnyugtató előnnyel vonulhatott pihenőre a hazai gárda.

A szünet után tovább tudta növelni előnyét a hazai együttes és az előzetes várakozáson felüli nagy gólarányú győzelmet tudtak aratni a lányok.