A kiskőrösi Holdfényes Biliárd Klubban került megrendezésre a Magyar Darts Liga Közép-Kelet magyarországi régió bajnokságának egyik fordulója. A Győztes Kör Sport Egyesület szervezésében megrendezett eseményre 19 versenyző adta le nevezését, köztük 3 kiskőrösi hölgy személyében.

A kiskőrösi lányok – Géczi Edina, Pivarcsi Alexa, Flaiszné Törteli Bettina – nagyszerűen helytálltak a férfiak mezőnyében. Meg kell említeni, hogy Magyarországon világszinten is kitűnően szerepelnek a hölgyek, hiszen több Európa bajnoki címet szereztek már. Szurkolunk, hogy kitartó gyakorlással és versenyzéssel a kiskőrösi hölgyek is magasra jussanak a Magyar Darts Szövetség ranglistáin. A résztvevők 4, illetve 5 fős csoportokban mérték össze tudásukat. A “szerencsés” sorsolásnak köszönhetően a hölgyek elsősorban egymás ellen küzdhettek. A többi csoportban a rutinos versenyzők is nagy csatákat vívtak egymással. A nyári szünet miatt több állandó résztvevő nem tudott eljönni a versenyre, de így is voltak, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak és ellenére is többen értek el jó eredményt, valamint 180-as dobást is láthattak a nézők. Az dobogóra a Hírös Hunok versenyzői állhattak: 1. Boros Gábor Dániel – Kecskemét, 2. Tóth Zsolt – Kecskemét, 3. Hovodzák Antal – Kecskemét és Rábaközi Áron – Mátraterenye. A legjobb hazai versenyző Turán Gábor lett, aki az 5. helyen végzett. A hölgyek közül Géczi Edina teljesítményét kell kiemelni, aki élete első versenyén az előkelő 5. helyet szerezte meg. A Győztes Kör Sport Egyesület legközelebb július 22-én rendez versenyt Kiskőrösön, amikor az I. Győztes Kör Open elnevezésű nyílt kupára várják az érdeklődőket a Holdfényes Biliárd Klubba 10.00 órai kezdettel.