A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 4. fordulójában a Kiskőrös LC gárdája hazai környezetben fogadta a Kalocsai FC együttesét. A kiskőrösiek egy döntetlen és egy győzelem, a kalocsaiak pedig egy hazai vereséggel a hátuk mögött várták az összecsapást.

A kiegyenlített erők küzdelmét hozó mérkőzésen a kiskőrösiek 1-1-es (0-0) döntetlent értek el: Ámann – Agócs (Rácz), Somlyai, Kovács J., Madácsi, Cebei, Bányai (Sinkó), Molnár T., Dicsa (Gombár), Mokrickij (Lasztovicza M.), Füleki. Edző: Biácsi Gábor. Az első félidőben egyik csapat sem tudott meggyőző fölényt kialakítani. Voltak szép támadások, de óriási helyzetek nem alakultak ki. Eleredt az eső is, így a csapatoknak a csúszós pályával is meg kellett küzdeniük. A szünet után a kiskőrösiek kezdtek jobban és az 51. percben Füleki révén a vezetést is megszerezték (1-0). A kalocsai próbálkozások a 71. percben értek góllá, amikor Kollár talált a kapuba (1-1). A mérkőzés hajrájában már egyik csapat sem tudott újabb gólt szerezni, de a látottak alapján igazságos eredmény született.