A Kiskőrös LC megyei I. osztályban szereplő labdarúgó csapata az Akasztón elszenvedett 5-2 arányú vereséget követően a 6. fordulóban hazai pályán szerepelt. A fiúk ezen a játéknapon az utolsó helyezett Kiskunhalas gárdáját fogadták.

Az előző héten nyújtott gyengébb játék után most sikerült javítani és a fiúk szoros csatában 2-1-re (1-1) nyertek: Tóth Z. – Markó, Somlyai, Cebei, Bányai (Füleki/Sinkó), Molnár T., Madácsi, Agócs (Lasztovicza), Gombár (Rimár), Kovács J., Amin Á. (Makó). Edző: Biácsi Gábor. A találkozó elején a kiskunhalasiak meglepték a hazaiakat és a 27. percben Mihalkó révén vezetést szereztek (0-1). A hátrányt a hetek óta jó formában focizó Molnár Tamás egyenlítette ki a 43. percben (1-1). A szünet után mindkét oldalon voltak nagy gólszerzési lehetőségek, melyek egyikéből a 75. percben Füleki Antal szerezte meg a kiskőrösiek 2-1-es győzelmét jelentő találatot.