A megyei I. osztályban szereplő Soltvadkerti TE labdarúgó csapata a bajnokság 10. fordulójában hazai környezetben lépett pályára. A gárda az eredményeit tekintve hasonló játékerőt képviselő Lajosmizsét látta vendégül.

A soltvadkertiek 1-1-es (0-1) döntetlent értek el: Frittmann – Szarka, Radics, Papp, Frei (Ugrai), Soproni (Font), Varga, Torma, Szamosi, Pekker, Szalai. Edző: Ugrai Imre. Egyenlő erők küzdelmét hozta a találkozó. A 35. percben Sudár szerzett vezetést a vendégeknek (0-1) és a gól után sokáig úgy nézett ki, hogy a hazaiaknak nem sikerül áttörniük a szervezetten játszó lajosmizseiek védelmét. A soltvadkertiek próbálkozásai a 84. percben eredményeztek gólt, amikor Papp Róbert talált a kapuba (1-1) és így pontot tudtak menteni a hazaiak.