A megyei III. osztályú labdarúgó bajnokságban szereplő Vadkert FC gárdája a 11. fordulóban hazai pályán fogadta a Szanki OBSE gárdáját. A hazaiak a legutóbbi öt mérkőzésüket megnyerték és most is szerették volna folytatni a jó sorozatot.

A mérkőzést a vadkertiek nyerték meg 6-2 (2-1): Greksa (Trapp) – Szekér (Vincze), Galántai, Marton (Gyuricza J.), Gaál (Tóth Á.), Frank, Eiler (Tamaskó), Tóth Á., Balogh A., Palakovics, Gyuricza M. (Móczár). Edző: Gyuricza József. A találkozó első perceiben egy védelmi hiba után a vendégek szereztek vezetést (0-1). A bekapott gól után fokozatosan vette át a találkozó irányítását a vadkerti csapat és Gyuricza Máté találatával a 14. percben sikerült egyenlíteni (1-1). A mérkőzés állását a 26. percben Gaál Zoltán góljával fordították meg a hazaiak (2-1). A vadkertiek helyzetét nehezítette ezek után, hogy sérülés miatt le kellett cserélni Szekér Jánost a csapat középhátvédjét, de posztján a későbbiekben jó teljesítményt nyújtott Palakovics Péter. A második félidő – az első játékrészhez hasonlóan – egy gyors vendég találattal kezdődött (2-2). A bekapott gól után a szankiak akár a vezetést is megszerezhették volna, de több gólszerzési lehetőséget is elrontottak. Eközben Gyuricza József edző cserékkel próbáltan frissíteni a Vadkert FC gárdáját. A cserejátékosok közül előbb Tamaskó Zoltán lőtt a kapuba a 64. percben (3-2), majd Móczár Barna hálálta meg a bizalmat egy mesterhármassal (6-2). A vadkertiek a második félidőben nyújtott teljesítményüknek köszönhetően megérdemelten nyertek, de a játék képe alapján nem volt négy gólos különbség a két csapat között.