Idén már az V. alkalommal sikerült egyesületünknek teltházas téli teremtornát rendeznie. A tornát idős & ifjú Tasnádi Miklós emlékére rendezte egyesületünk, amely izgalmaktól nem mentes látványos csatákban bővelkedett.

-Hirdetés-

A torna reggel 9 órakor kezdődött Horváth Zoltán játékvezető sípjelére a hazai csapat nyitómérkőzésével, és az ünnepélyes megnyitó előtt mindkét csoportból 1-1 mérkőzést játszottak a résztvevő csapatok. 10:30 perckor volt az ünnepélyes megnyitó ahol a Tasnádi család is tiszteletét tette, ezt követően egyesületünk elnöke Csesznegi Lajos 1-1 virágcsokorral köszöntötte idős & ifjú Tasnádi Miklós feleségeit.Mindezek után egyesületünk elnöke beszédet mondott melyben megemlékezett az emléktorna névadóról és méltatta a labdarúgás iránti elkötelezettségüket, valamint, hogy milyen sokat tettek Soltvadkert labdarúgásáért.

A megnyitót követően a mérkőzések késő délutánig folytatódtak és az idő alatt a King Food Falatozó szolgáltatta az ételt-italt a vendégek és a résztvevő csapatokat elkísérő szülőknek.A torna részletes eredményei:
9:00 Soltvadkerti Foci-Suli Kiskunhalas FC 3:1
9:15 Akasztó Foci-Suli SE Kiskőrös BEM 0:0
9:30 Kalocsa Méhecskék Harta SE 3:1
9:45 Baja Kinderball SE Homokmégy SE 1:1
10:00 Soltvadkerti Foci-Suli Kiskőrös LC 2:0
10:30 Akasztó Foci-Suli SE Izsák SE 1:0
10:45 Kiskunhalas FC Harta SE 0:1
11:00 Kiskőrös BEM Homokmégy SE 6:1
11:15 Kiskőrös LC Kiskunhalas FC 1:2
11:30 Izsák SE Kiskőrös BEM 1:2
11:45 Kalocsa Méhecskék Soltvadkerti Foci-Suli 2:1
12:00 Baja Kinderball SE Akasztó Foci-Suli SE 0:0
12:15 Harta SE Soltvadkerti Foci-Suli 2:2
12:30 Homokmégy SE Akasztó Foci-Suli SE 0:3
12:45 Kiskőrös LC Kalocsa Méhecskék 1:3
13:00 Izsák SE Baja Kinderball SE 1:1
13:15 Kiskunhalas FC Kalocsa Méhecskék 1:6
13:30 Kiskőrös BEM Baja Kinderball SE 0:1
13:45 Harta SE Kiskőrös LC 2:0
14:00 Homokmégy SE Izsák SE 2:3
14:15 A/1 hely: K. Méhecskék – B/2 hely: K.BEM 2:1
14:30 B/1 hely: Akasztó A/2 hely: SVK. Foci-Suli 2:0
14:45 A/5 hely: KLC B/5 hely: Homokmégy 0:1
15:00 A/4 hely: Kiskunhalas FC B/4 hely: Izsák 2:1
15:15 A/3 hely: Harta B/3 hely: Kinderball 0:1
15:30 III. helyért: Kiskőrös BEM- Soltvadkert Foci-Suli 3:2

A mérkőzés vége előtt 20 másodperccel szerezte meg a Kiskőrös BEM csapata a győztes találatot. 

15:45  I. helyért: Akasztó Foci-Suli SE- Kalocsa Méhecskék 0:0

A torna győzelmet az Akasztó Foci-Suli SE nyerte 2:1-re a büntető rúgásokat követően.
A tornán minden csapat oklevél díjazásban részesült, illetve az első három helyezett kupa és érem díjazásban részesült. Az edzőket a Galambos Borászatnak köszönhetően 1-1 üveg borral ajándékoztuk meg, mely felajánlást ezúton is köszönjünk.

Egyesületünk mióta tornákat szervez azóta nem egyéneket, hanem csapatokat is különdíjaz. Különdíjak: 1-1 db Szent Korona Cukrászda által készített torta, melyet a Szervánszky család felajánlásának köszönhetjük, akik évek óta folyamatos támogatója egyesületünknek.Legjobb támadójátékot játszó csapat: Kiskőrös BEM csapata, edző: Bárány Mihály
Legjobb védekező játékot játszó csapat: Akasztói Foci-Suli SE csapata, edző: Szrenkó Pál
Leglátványosabb játékot játszó csapat: Kalocsa Méhecskék csapata, edző: Gojtán Itsván Legsportszerűbb csapat: Soltvadkerti Foci-Suli csapata, edző: Holczimmer Tamás.A torna díjait a Tasnádi család részéről: Tasnádi Eliza, ifjú Tasnádi Gábor, Tasnádi Dávid és ifjú Tasnádi Miklósné adták át a díjazottaknak.

A tornán résztvevő játékosok és edzők szendvicset, narancsot, c-vitaminnal gazdagított üdítőt, valamint egy rostos ívólevet kaptak.

Ezen felajánlásokat köszönjük:
Abonyi Csárda-Tóth Zsoltnak,
Pölöskei Szörp-Nyúl testvéreknek,
New Maxx Energy-Kakuszi családnak.

A torna zárása és összegzéseképpen elmondhatjuk, hogy igen izgalmas és látványos megoldásokkal fűszerezett mérkőzéseket láthattunk, melyet a szülők és kilátogatott vendégek szurkolásukkal is hozzájárultak. A torna szerencsére sérülésmentesen zajlott le.-mesélte Csesznegi Lajos, a Soltvadkerti Foci-Suli Sportegyesület elnöke a VIRA Magazinnak.