A megyei I. osztályban szereplő Soltvadkerti TE labdarúgó csapata idén még nem sok sikert aratott. A fiúk a tavaszi szezonban lejátszott 5 mérkőzésükből
4 alkalommal vesztesként hagyták el a pályát.

Az együttes idei egyetlen győzelmét Akasztón aratta, ahol nagy bravúrt végrehajtva nyertek 4-2 arányban. A győzelem sem tudta megfelelően felrázni a csapatot a Kiskunhalas elleni találkozóra, akiktől hazai környezetben kaptak ki 1-0-ra (0-1): Frittmann – Vargacz, Erdélyi (Varga B.), Bereczki (Szarka), Máté, Radics, Szamosi (Frei), Font (Pekker), Szalai, Csupity, Torma. Edző: Ugrai Imre. A csapat idén harmadik mérkőzését játszotta hazai pályán és a fiúknak most sem sikerült nyerniük. A találkozó egyenlő erők küzdelmét hozta, amely során a kiskunhalasiak egy 38. percben szerzett találattal nyertek. A műfüves pályán lejátszott találkozón nem sikerült gól lőniük a vadkertieknek. Meg kell említeni, hogy a tavasszal lejátszott mindhárom tavaszi mérkőzésen úgy kapott ki a vadkerti csapat, hogy egyetlen alkalommal sem sikerült az ellenfél kapujába találniuk.

Ifjúsági eredmény:
Soltvadkerti TE-Kiskunhalas FC 3-0 (1-0)
Góllövő: Németh Pál-3.

A felnőttek a 9. helyen állnak 17 ponttal, az ifjúságiak pedig vezetik a tabellát 46 ponttal.

Április 14. (szombat) 14:30