A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság legutóbbi fordulójában a Soltvadkerti TE csapata a Harta SE gárdáját látta vendégül. A szezon utolsó hazai mérkőzésén a vadkertieknek nem sikerült győzelemmel búcsúzniuk a szurkolóiktól.

A fiúk a Harta SE gárdáját fogadták, akik ellen 2-2-es (2-1) döntetlent játszottak: Frittmann – Frei (Márki), Szarka, Bereczki, Vargacz, Csupity (Erdélyi), Papp (Pekker), Varga (Soproni), Szamosi (Font), Radics, Szalai. Edző: Ugrai Imre. A mérkőzés egyperces néma felállással kezdődött, amikor a nemrégiben elhunyt Mezei Zoltánra, a csapat törzsszurkolójára és volt játékosára emlékeztek. Az összecsapás kiegyenlített első félidőt hozott, mely végén Szamosi szép szabadrúgásgóljával vezettek a vadkertiek 1-0-ra a 41. percben. A találat után nem sokkal Radics már kétgólosra növelte a hazai előnyt (2-0). Úgy tűnt a csapat megnyugtató előnnyel vonulhat pihenőre, de az első félidő végén Bereczki szabálytalansága miatt büntetőhöz jutottak a vendégek, melyből szépítettek (2-1). A második félidőben több nagy gólszerzési lehetőséget is kihagyott a vadkerti együttes, ami megbosszulta magát és a hartaiak a 65. percben egyenlítettek (2-2). A végén a hazaiak megszerezhették volna a győzelmet, de a hartaiak két kapufája is jelezte, hogy a vendégeknek is voltak komoly lehetőségeik.