A megyei III. osztályban szereplő Kiskőrös LC II. labdarúgó csapata nagyszerű teljesítményt nyújtott az idei szezonban. A fiúk kiemelkedő eredménnyel végeztek a tabella élén.

Az együttes az idei szezonban az utolsó bajnoki mérkőzését hazai pályán játszotta a Tabdi csapata ellen, akiket 8-1 (6-0) arányban győztek le: Mlinkó – Sárdi (Rózsavölgyi), Markó, Sárközi (Schiszler), Pecznyik (Dulai), Polyák, Dedák (Palla), Gyurián (Hlavács), Mokrickij (Rumán), Szentgyörgyi (Ribánszki), Balogh T. Edző: Rácz János. Az már a mérkőzés előtt eldőlt, hogy a kiskőrösiek az utolsó forduló eredményétől függetlenül bajnoki címet ünnepelhetnek, mert a szezon hajrájában a rivális Vadkert FC gárdája 1-0 arányú vereséget szenvedett Kaskantyún. A találkozót bajnokhoz méltóan kezdte a hazai gárda, amely a 19. percben már 4-0-ra vezetett. Innentől kezdve már csak az volt kérdéses, hogy milyen arányban nyeri meg a mérkőzést a kiskőrösi együttes. A második félidőben az összes cserejátékos pályára lépett a hazai csapatban és a fiúk ezzel a nagyarányú győzelemmel ünnepelhették meg az aranyérmet. A kiskőrösi gólokat Balogh Tamás – 4, Szentgyörgyi Ákos – 2 és Polyák Gergely – 2 szerezték. A bajnokság gólkirálya a kiskőrösi Balogh Tamás lett 37 találattal.