A megyei III. osztályban szereplő Kiskőrös LC II. csapata az elmúlt hétvégén tovább folytatta jó szereplését a bajnokságban. A tavalyi aranyérmes kiskőrösiek az 5. fordulóban hazai környezetben léptek pályára és ismét győztek.
Kiskőrös LC II-Bócsai BL SE 4-0 (3-0)
Kiskőrös LC II.: Mlinkó – Szlovák, Markó, Sárközi, Gyurián, Sinkó, Pecznyik, Polyák (Makó), Sárdi, Molnár, Rózsavölgyi.
Edző: Rácz János.
Bócsai BL SE: Tóth M. – Máté, Kalló (Szűcs Á.), Tápai, Putnyik, Lajos, Császár, Péter-Szabó (Mészáros), Veiszhab, Somogyi, Nagy D. (Lehoczki).
Edző: Péter-Szabó Zsolt.

Kiegyenlített első negyedóra után a hazaiak a 17. percben Sárközi Attila büntetőből szerzett találatával szerezték meg a vezetést (1-0). A kiskőrösiek tartalékosan, mindössze egy cserejátékossal álltak ki a mérkőzésre, de ez a csapat teljesítményén nem látszott meg. A 30. percben Szlovák Róbert szerezte meg a kiskőrösiek újabb gólját (2-0), majd a 34. percben Sárközi Attila tovább növelte az előnyt (3-0). A mérkőzés így az első félidőben eldőlt és a továbbiakban csak az volt a kérdés, hogy milyen arányban nyernek a hazaiak. A szünet után a 89. percben Gyurián Gábor találata állította be a 4-0 arányú végeredményt.

A minden csapatrészében jobb kiskőrösiek megérdemelten nyertek és veretlenül vezetik a bajnoki tabellát.