Kiváló teljesítményt nyújt eddig a megyei I. osztályban szereplő Kiskőrös LC labdarúgó csapata. Az együttes a legutóbbi játéknapon aratott győzelmével megerősítette helyét a tabella élén.
A kiskőrösiek a bajnokság 11. fordulójában a Tiszakécske csapatát fogadták, akik ellen 2-0-ra (2-0) győztek: Ámann – Madácsi, Kovács J., Mokrickij (Simon), Amin (Agócs), Hajnal, Nagy A. (Szentgyörgyi), Molnár T. (Horváth R.), Füleki (Somlyai), Cebei, Salami. Edző: Miskovicz Bálint. A kiskőrösiek jól kezdték a találkozót, miután Salami Eugene a 8. percben megszerezte a vezetést (1-0). A hazaiak fölénye a 43. percben újabb gólt eredményezett Füleki Antal révén (2-0). A szünet után is a kiskőrösiek támadtak többet és nagy fölényben játszottak. A vendégek néhány kontra támadása jelentett veszélyt és egy tiszakécskei lövés a hazai kapufán csattant, de a helyzetek alapján több gólos kiskőrösi győzelem is születhetett volna. A kiskőrösiek a következő fordulóban Kecelre látogatnak, majd az őszi szezon zárásaként a jó erőkből álló Jánoshalmát fogadják.