Az országos bajnoki rendszerben szereplő HC Kiskőrös U10-es és U8-as csapatai az elmúlt hétvégén is jégre léptek. A fiatalok a kiskőrösi jégcsarnokban játszottak korosztályos bajnoki mérkőzéseket.
Az U10-es csapatok játszottak az első napon, amely során a kiskőrösi fiatalok összemérték erejüket a Kaposvári SI, az FC Hatvan, az FC Hatvan Girls és a Bajai Lurkók gárdájával, valamint pályára lépett még a Szent István Általános Iskola csapata. Másnap az U8-as gárdák játszottak, amikor a kiskőrösiek ellenfelei a GP Szegedi Vízmű, a Szigeti Bikák és a Dunaújvárosi Acélbikák csapatai voltak. A két korosztályos bajnokságban nem számítanak az eredmények és nem hirdetnek győztest a mérkőzések végén. A találkozók időtartama 2×18 perc és 1 percenként dudaszó jelzi a kötelező csere végrehajtását, hogy minden fiatal szerepelni tudjon. Ebben a két korosztályban az állandó versenyeztetés a cél, hogy a tehetségeket ápolják és neveljék. A kiskőrösiek Zoran Jaramazovic „Szicsó” edző irányításával minkét nap nagyszerűen játszottak és méltó ellenfelei voltak az ide ellátogató csapatoknak.