A megyei I. osztályban szereplő Soltvadkerti TE férfi kézilabda csapata a bajnokság 7. fordulójában hazai környezetben lépett pályára. Ezen a napon a fiúk jó teljesítménnyel nyertek és a győzelemnek köszönhetően az 5. helyen állnak 6 ponttal.
A soltvadkertiek a Félegyházi KSC csapatát győzték le 32-28 (15-13) arányban: Lehoczki – Kincses 4, Lenthár 2, Opauszki 5, Torgyik 3, Ürmösi 1, Nyerges 2. Csere: Angebrandt (k), Bakai 3, Farsang 2, Gazsó D. 6, Hachbold, Patai, Reszl 4, Vizi I. Edző: Nagy Imre. A találkozó elején felváltva estek a gólok és egy találatnál nagyobb különbség nem volt a csapatok között. A sok kihagyott hazai helyzet miatt szoros eredménnyel zárult az első 30 perc. A szünet után nagyszerűen kezdett a soltvadkerti csapat és jó védekezésből indított gyors támadásokkal 21-16-ra növelték az előnyüket. A második félidő közepére eldőlt a mérkőzés, amikor már 27-20 volt az állás. A találkozó utolsó harmadában néhány védekezésben elkövetett hiba miatt lett valamivel szorosabb a végjáték, de a hazaiak győzelme nem forgott veszélyben. Ezzel a szép sikerrel továbbra is harcban van a vadkerti csapat, hogy a legjobb négy közé kerüljön, ami a felsőházi rájátszásban való részvételt jelentené.