Az NB II-ben szereplő Kiskőrösi KSK férfi kézilabda csapata a bajnokság közép mezőnyében foglal helyet. Az együttes 8 mérkőzést játszott le eddig a szezonban, ami után a fiúk a 8. helyen vannak 6 ponttal.
A gárda legutóbb hazai pályán fogadta a jó erökből álló, listavezető pécsi PEAC gárdáját, akiktől 32-25 (12-14) arányú vereséget szenvedtek. A kiskőrösiek a következő kerettel szerepeltek a találkozón: Csernák (k), Kű (k), Wágner, Vass, Rohoska, Szentgyörgyi J. 12, Thiesz 4, Marosi 1, Szabó B. 3, Vezsenyi, Kulcsár P., Ruskó 2, Szentgyörgyi S. 1, Kulcsár F., Polereczki 1, Gucsi 1. Edző: Horváth András. Az első félidőben jól tartotta magát a kiskőrösi gárda az erősebb játékerőt képviselő ellenféllel szemben. A második játékrészben jobban kezdtek a vendégek és zsinórban lőtt 4 góllal 12-18-ra húztak el. A félidő közepén Horváth András a kapus helyett mezőnyjátékos beállításával is próbálkozott, hogy a kiskőrösi támadójáték eredményesebb legyen, de ezekben a szituációkban az eladott labdák után a PEAC szerzett gólokat. A találkozó hajráját 22-30-ról várták a csapatok, melyen megérdemelt vendég siker született. A kiskőrösiek vereségét a rossz védekezés, a sok eladott labda és a kihagyott helyzetek okozták. A mérkőzés után a legjobb hazai játékosnak járó üveg bort Szentgyörgyi József vehette át Harangozó Péter csapatvezetőtől.

Szentgyörgyi József – a mérkőzés legjobb hazai játékosa – és Szentgyörgyi Sándor