A megyei I. osztályú női kézilabda bajnokságban szereplő Kiskőrös NKSZSE gárdája a tavaszi szezont március 3-án hazai környezetben kezdte. A lányok szép számú szurkolótábor előtt létek pályára a Kecskemét gárdája ellen.
A találkozó lüktető játékot hozott, melyen a kiskőrösiek 30-22 (13-15) arányban maradtak alul: Hell – Nagy D., Czérna 1, Zsubori, Torgyik R. 9, Márki 6, Domokos-Faragó 1. Csere: Simon (k), Albert, Borbényi 1, Holczimmer 2, Kornóczi, László, Ocskó, Polereczki 1, Schiszler 1. Edző: Szabó Tamás.
A mérkőzés elején felváltva estek a gólok és 1-1 góllal vezettek a kiskőrösiek, illetve a kecskemétiek. Nagy iram jellemezte a mérkőzést, mely első félidejének végén két hibát kihasználva a kecskemétieknél volt az előny. A második félidőben a fokozatosan elfáradó kiskőrösieket felőrölték a nagy sebességgel játszó és sokat futó vendégek. A végig szoros mérkőzés az utolsó percekben a sokat hibázó kiskőrösiek miatt vált nagy gólkülönbségű kecskeméti sikerré.
Március 9. szombat: 16.00