Barna Hanna 2017-ben kezdett lőni Kiskőrösön, a JP Team Sportlövész Egyesületben. A sportszakkörös diákok közt, Maglódi Attila irányításával, havi négy edzésen gyarapítja tudását.

Az egyesület utánpótlását, valamint a Bem József Általános iskolát képviselte Nagykőrösön a Sportlövész Diákolimpia Bács – Kiskun Megyei döntőjében.

Hanna, nyílt irányzékú légpuska 20 lövés versenyszámban, általános iskola leány kategória ezüstérmét szerezte meg! A dobogós helyezésnek köszönhetően, részt vehetett az idei országos döntőben.

Az Országos Döntőt december 7-én rendezte meg a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Sportlövők Szövetségével karöltve. A székesfehérvári KÖFÉM sportcsarnokban 484 általános és középiskolás indult a a bajnoki cím megszerzéséért légpisztoly és légpuska versenyszámban. Hanna a 16. helyet szerezte meg a középmezőny elejében végezve. Nagyon szép eredmények ezek annak tekintetében, hogy az első versenyei voltak!

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!