A Kiskőrösi „Fakupa” Városi Kispályás Amatőr Labdarúgó Bajnokság rájátszásának küzdelmeiben május 9-én a második fordulót játszották le a csapatok. A Szabadidő Parkban kialakított pályákon a felsőházban két mérkőzést, az alsóházban pedig három találkozón küzdöttek meg egymással az együttesek.
A felsőház 2. fordulójának eredményei:

Protokon – Pénzügyőr 2 8-2
BL Metál – Pénzügyőr 1 7-4
Sráczok – Néró SC (elmaradt)

Az alsóház 2. fordulójának eredményei:
-Hirdetés-

KLC-Apuk – Falábúak 3-9
V.I.PLAST – Békorona 3-4
Warriors – Szupercsapat 6-3

A tabella állása a rájátszás 2. fordulója után:

FELSŐHÁZ
1. Protokon 2 1 0 1 13-8 3 p.
2. BL Metál 2 1 0 1 8-6 3 p.
3. Néró SC 1 1 0 0 6-5 3 p.
4. Sráczok 1 1 0 0 2-1 3 p.
5. Pénzügyőr 1 2 1 0 1 9-10 3 p.
6. Pénzügyőr 2 2 0 0 2 5-13 0 p.

ALSÓHÁZ
1. Békorona 2 2 0 0 9-7 6 p.
2. Falábúak 2 1 0 1 13-8 3 p.
3. Warriors 1 1 0 0 6-3 3 p.
4. KLC Apuk 2 1 0 1 9-13 3 p.
5. V.I.PLAST 1 0 0 1 3-4 0 p.
6. Szupercsapat 2 0 0 2 7-12 0 p.

A góllövő lista állása:

FELSŐHÁZ
1 Szentgyörgyi Á. 5 Pénzügyőr 1
2 Lesták Márk 4 Néró SC
2 Rozsi Dominik 4 BL Metál
2 Molnár Dániel 4 Protokon

ALSÓHÁZ
1 Pásztor Gyula 3 KLC-Apuk
1 Lucza László 3 Falábúak
1 Biber Tamás 3 Szupercsapat
1 Lengyel Dominik 3 Békorona
1 Tapolcsányi Ákos 3 Falábúak
1 Sárdi János 3 Falábúak

A további program
A RÁJÁTSZÁS 1. fordulóból elhalasztott mérkőzése: május 12. csütörtök – Szabadidő Park
ALSÓHÁZ
1. pálya, 18 00 óra Warriors – V.I.PLAST; játékvezető: Filus Tibor

RÁJÁTSZÁS 3. forduló, május 16. hétfő Szabadidő Park
ALSÓHÁZ
1. pálya, 17.20 óra Békorona – Szupercsapat; játékvezető: Tóth István
2. pálya, 17.20 óra KLC-Apuk – Warriors; játékvezető: Apró Ferenc
3. pálya, 17.20 óra Falábúak – V.I.PLAST; játékvezető: Filus Tibor

FELSŐHÁZ
1. pálya, 18.30 Pénzügyőr 1 – Néró SC; játékvezető: Tóth István
2. pálya, 18.30 Protokon – Sráczok; játékvezető: Apró Ferenc
3. pálya, 18.30 Pénzügyőr 2 – BL Metál; játékvezető: Filus Tibor

A RÁJÁTSZÁS 2. fordulóból elhalasztott mérkőzése: május 19. csütörtök Szabadidő Park
FELSŐHÁZ
1. pálya, 18.30 óra Sráczok – Néró SC; játékvezető: Filus Tibor