Néhány órával ezelőtt jelentette be Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár az idei március 15-i állami programokat, a Kiskőrösieknek szóló jó hírt pedig Domonyi László polgármester jelentette be percekkel ezelőtt megjelent videóüzenetében.

A budapesti eseményeket követően, 2023. március 15-én délután egy színvonalas kulturális ünnepi műsort követően, Kiskőrösön mond ünnepi beszédet Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke.

-Hirdetés-

Domonyi László bejelentése:

Kedves Kiskőrösiek!

A mai napon egy számunkra rendkívüli és örömteli hírt kell bejelentenem:

Az idei kiskőrösi március 15-i ünnepségen egy színvonalas ünnepi kulturális műsort követően városunkban, Petőfi Sándor szülőházánál, beszédet mond Magyarország miniszterelnöke: Orbán Viktor.

Városunk intézményei hetek óta készülnek az idei március 15-i rendezvényekre,  és Miniszterelnök Úr kiskőrösi látogatása koronázza meg a Petőfi 200 emlékév eseményeit. Az ünnepi program részleteiről, rövidesen újabb tájékoztatást adunk.

A kormányzati portálon meghirdetett kulturális programban közreműködik Zsuráfszky Zoltán Kossuth-díjas magyar táncművész, koreográfus zenekarával, a Nemzeti Színház színészei, Szarka Tamás énekes, zeneszerző, zenész, Bánföldi Szilárd színművész és a Szivárvány néptáncegyüttes

Részletesebb információkkal a következő napokban jelentkezünk.

MEGOSZTÁS
Írta: vira