A rendkívüli időjárásra való tekintettel a Kőröskom Nonprofit Kft. módosította a hulladékszállítás kezdési időpontját. A társaság tájékoztatása szerint munkatársaik a megszokottnál korábban, reggel 5 órakor kezdik meg a gyűjtést.
A szolgáltató arra kéri a lakosságot, hogy a hulladéktároló edényeket a szokásosnál korábban helyezzék ki a közterületre, hogy az elszállítás zavartalanul megtörténhessen.
A Kőröskom Nonprofit Kft. a lakosság megértését és együttműködését kéri.
Forrás: Kőröskom Nonprofit Kft. fb oldal
Kiemelt kép: illusztráció





