Nem ment a kőrösi lányoknak Izsákon

A megyei I. osztályú női kézilabda bajnokságban szereplő Kiskőrösi NKSZSE, 2019. március 24-én, Izsákon fogadta a Miklós KC csapatát. A Kiskőrösi Városi Sportcsarnokban zajló X. Agrár Expo és Gasztronómiai Fesztivál miatt kényszerültek a hazai meccsüket Izsákon játszani. Bár a körösi kézisek számára nem ismeretlen az Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnoka, ezúttal nem ment a játék.
Már a negyedik percben négy góllal vezetett a kunszentmiklósi csapat, amikor Szabó Tamás edzőnek időt kellet kérni, hogy felrázza a lányokat. Ez valamelyest sikerült is, de a masszívan védekező vendégek ellen nem sikerült fordítani. Bár lelkesen küzdöttek, a kőrösi lányok ezúttal nem tudták hozni az igazi formájukat. A hat büntető hárítás ellenére a végére megmaradt a különbség: Kiskőrösi NKSZSE – Miklós KC (24-28)