Írta: vira

A Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola munkatársat keres az alábbi munkakörbe: ZONGORATANÁR – 2 fő.

Elvárások:

  • Jogszabályi előírásoknak megfelelő felsőfokú iskolai végzettség
  • Büntetlen előéletet igazoló erkölcsi bizonyítvány
-Hirdetés-

Feladatok:

  • Alapfokú művészet oktatás
  • Fellépések, versenyek szervezése, tehetséggondozás
  • Proaktív munkavégzés, a tanszak fejlesztése, menedzselése

Amit kínálunk:

  • Besorolás, bérezés: kjt. ide vonatkozó paragrafusai alapján
  • Tané végén jutalom

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Soltvadkert
  • Munkába állás időpontja: 2020. augusztus 24.
  • Határozatlan idejű. teljes állás

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a kossuthami@gmail.com e-mail címre várjuk. Érdeklődni munkaidőben a 06-20/396-3824-es telefonszámon lehet.

Jelentkezés határideje: Folyamatos, az állás betöltéséig.

Amennyiben szeretnél az ország egyik legdinamikusabban fejlődő, és gazdaságilag stabil alapfokú művészeti iskolájában dolgozni, jelentkezz!