Kiskőrös Város képviselő testülete önkormányzati elismeréseket adományozott. Az Önkormányzati díjak átadó ünnepség eredetileg 2020. március 15-re volt tervezve, de a pandémiás helyzet miatt ezt el kellett halassza a városvezetés. Az elismerések átadására rendhagyó módon 2020. október 23-án került sor a Kiskőrösi Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Domonyi László polgármester adta át a díjakat

A díjakat Domonyi László, Kiskőrös polgármestere adta át a díjazottaknak. Köszöntőjében elmondta, hogy: „Ahogy végignézek az ünnepelteken, úgy gondolom Kiskőrös Város Önkormányzatának képviselő testülete idén is jól döntött. Olyan személyek kapták az elismeréseket, akik sokat tettek közösségünkért, városunkért, szakmájukban.” 

-Hirdetés-

Az ünnepségen Krizsán Karolinától hallhatták az összegyűltek Petőfi Sándor: Szülőföldemen című versét, majd Mozart: Templomi szonáta 2. tételét Vikor Jázmin klarinéton adta elő, akit Vikorné Hajas Matild kísért zongorán.

Kiskőrös Önkormányzati díjban részesült:

 • Aszódi Pál „Kiskőrösért” díjat vehetett át.
 • „Kiskőrös Város közéletéért” díjat Ba Irénnek adományozták.
 • Csővári László „Kiskőrös Város gazdaságáért” díjat kapta.
 • Dr. Csenki Józsefnek a „Kiskőrös Város egészségügyi és szociális ellátásáért” díjat adományozták.
 • Dudevszky Barna „Kiskőrös Város Nemzetközi kapcsolatainak fejlesztéséért” díjat vehette át.
 • „Kiskőrösért” díjat Hirsch Imre vehette át.
 • Horváth István a „Kiskőrös Város ifjúságának oktatásáért és neveléséért” díjat kapta.
 • „Kiskőrös Város Díszpolgára” Kispálné dr. Lucza Ilona lett.
 •  Mokrickij Viktor „Kiskőrös Város sportjáért” díjat vehette át.
 • „Kiskőrös Város kultúrájáért” díjat Sutus Etelkának adományozták.
 • Török Erzsébet a „Kiskőrös Város településfejlesztéséért” díjat kapta.
Önkormányzati elismerés díjazottjai, Domonyi László polgármesterrel

Gratulálunk a díjazottaknak a kiemelkedő és példamutató teljesítményükért, szociális hozzáállásukért, Kiskőrös iránti odaadásukért! Kívánunk nekik erőt, egészséget a további terveik megvalósításához. Köszönjük, hogy teljes odaadással, önzetlenséggel vannak szakmájuk, embertársaik és a városunk felé. Mindenkinek példát mutatva a jóra. 

Önkormányzati elismerés díjazottjai, Domonyi László polgármesterrel

  Fotógaléria:

  Fotók megtekintése (80 db kép)