A kiskőrösi lőtéren “Steel Weekend” elnevezéssel Steel Weekend Steel Challenge minősítő versenyvolt november 6-án. Az eseményen mintegy 30 versenyző vett részt az ország különböző pontjairól érkezve, köztük 10 kiskőrösi indulóval.

A versenyről Maglódi Attila a Kiskőrösi Lövészklub alelnöke elmondta, hogy a Magyar Dinamikus Lövészsport Szövetség (MDLSZ) hivatalos minősítő versenye volt. Az egyesület a szövetség tagjaként jogosult arra, hogy ilyen nívós versenyeket is megrendezhessen. Örömmel mondta el, hogy a kiskőrösi helyszín nagyon népszerű a sportlövők körében, így most is sokan jöttek el távoli városokból is, hogy részt vegyenek a megmérettetésen.

Az egyesületnek ez volt az idei utolsó hazai rendezésű versenye és a tervek szerint a kiskőrösi sportlövők ebben a naptári szezonban még két versenyre látogatnak el. A mostani versenyen nagyon jól teljesített a kiskőrösi csapat, mert összesen 14 érmet szereztek és Maglódi Norbert személyében több kategóriában is a legjobbnak bizonyultak.