Pethő-Szűcs Mária iskolalelkész tájékoztatott.

 

-Hirdetés-

Kedves Kiskőrösiek/Kedves testvérek!

A Magyarországi Ökumenikus Egyházak Tanácsa elnökségének javaslata alapján az ökumenikus imahetet a tagegyházak aktuális járványügyi intézkedéseinek betartása mellett javasolja megtartani. Mivel egyházainkban nem egységes az istentiszteleti alkalmak látogathatósága, így a Kiskőrösi ökumenikus lelkészkör döntése alapján 2021. januárjában az ökumenikus imahét városunkban elmarad. Amennyiben lehetséges, későbbi időpontban megrendezésre kerül. Aki szeretné követni az Ökumenikus Imahetet lélekben, az alábbi linken megtalálhatja a témákat és igei gondolatokat: http://meot.hu/dokumentumok/2020keresztyen/ImahetiFuzet2021.pdf 

Bár közös térben nem tudunk imádkozni, ezidő alatt hívjuk a testvéreket lelki összetartásra, egymásért való imádságra, ki-ki saját otthonában imádkozzon városunkért, gyülekezeteinkért, a világ kereszténységéért, ahogy a Lélek indítja.

„Semmiért se aggódjatok, hanem imádságban és könyörgésben mindenkor hálaadással tárjátok fel kéréseiteket Isten előtt.” (Fil 4,6)

A Kiskőrösi Ökumenikus Lelkészkör lelkészei

Kiemelt kép: VIRA.HU – Archív fotó 

MEGOSZTÁS